KURUMSAL

KURUMSAL

Kardelen NET KİMDİR?

KardelenNET 2004 yılında kurulmuş Veri Merkezi/İnternet Çözümleri sağlayarak Ülkemizde gelişen ekonomiye ve teknolojiye destek vermek amacı ile kurulmuş bir işletmedir.Geniş band internet çözümleri Web Barındırma ve Sunucu Barındırma hizmetlerinin yanı sıra Yazılım hizmetleri gibi bir çok hizmet sunmaktadır.Kardelen NET'in 2013 yılında sanallaştırma (Bulut/Cloud) platformanlarıyla hizmet sunmaya devam etmiştir.

Kardelen NET Teknolojik gelişmeleri takip ederek oluşturtuğu sanallaştırılmış platform üzerinden sunucularını takip ederek tüm network alt yapısı yedekli bir şekilde çalışmaktadır. Teknik ekip tarafından tüm sunucular 7/24 izlenmekte olup anlık olarak veri merkezi sıcaklığı ve enerji sistemi takip edilmektedir.

Kardelen NET SİZE NELER SUNAR?

Barındırma/Sunucu Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve Sunucu Kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

TİCARİ BİLGİLERİMİZ

Kayıtlı Vergi Dairesi: İlyasebey
Vergi Numarası: 228 0430 503
Kayıtlı Oda : Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar O.
Sicil Numarası: 41/107011
Yer Sağlayıcı Belge No: 1479

Kardelen Gebze Bilişim


Powered by WHMCompleteSolution

KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?